fbpx

Bay Kuş Kimdir?

Bay Kuş, bu internet sitesinin yönetici paneline gizlice ve patrondan habersiz girerek, müşteriler adına Promosyon Kampanyaları ve İndirim Kuponları düzenleyen, Hediye Puan dağıtan bir Ajandır.

Siz de Bay Kuş’un bu pervasızca bonkörlüğünden faydalanmak istiyorsanız, ajanımızın kendisine açmış olduğu bu özel sayfayı devamlı takip etmenizi şiddetle tavsiye ederiz…bizden söylemesi!
bay kuş

Bay Kuş Tavsiye Ediyor!

advanced divider

Kuş Üreticileri İçin Profesyonel Mama Katkısı

hainks üretici seti
advanced divider
Haink’s

Sitesinde Ne Gibi İndirimler Mevcut?

Para Puan, internet sitemizdeki ürünleri satın alırken kullanabileceğiniz bir indirim yöntemidir. Para Puan kazanabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmalısınız. Para Puan kazanmanın diğer bir yolu, Ürün Sayfalarında Yorum Yapmak. Yapılan her yorum için 250 Para Puan kazanırsınız. Kazanılan ve hesabınıza eklenen Para Puan sadece 4 hafta boyunca geçerli olmaktadır, bu süre sonunda Hediye Puanınız hesabınızdan otomatik olarak silinir ve kullanılamaz!

Sepet İndirimi, belirli bir ‘sepet toplamı miktarı’ için, belirli % ile sistem tarafından otomatik olarak uygulanan indirim türüdür. Bu indirim türü, diğer indirim yöntemleri ile birlikte ‘sepette’ veya ‘ödeme sayfasında’ uygulanabilmektedir. Bu şu anlama gelir, bir alışverişte daha da fazla indirim alabiliyorsunuz. Sepet İndirim yöntemi internet sitemizde çok değişik varyasyonlarda uygulanmaktadır. Sepet İndirimi 300 tl ve üzeri alışverişlerden itibaren uygulanmaktadır.
İndirim Kuponları, belirli bir dönemde, örneğin Bayram, Yıl Başı, Anneler Günü, Yaz Tatili, Babalar Günü ve diğer özel günlerde; belirli % veya TL tutarı halinde ‘Sepet’ veya ‘Ödeme Sayfasında’ uygulanan indirim türüdür. Bu indirim türü ile birlikte, diğer indirim kombinasyonları kullanılabilmektedir. İndirim kuponları belirli bir süre geçerliliği olur, devamlı güncellenir, bazı durumlarda da sınırlıdır. Bu nedenle ‘İndirim Kuponları’ sayfasını devamlı takip etmenizi öneririm.