fbpx
advanced divider

BEYAZ DAL DARI İNDİRİM KAMPANYASI

BÜYÜK İNDİRİM Kampanyası Devam Ediyor! Kampanyadan yararlanmak için altta bulunan 5 kg Beyaz Dal Darı ürününü sepete eklemelisiniz. Sepetinize eklenen ürün 1 adet olarak eklenecektir. Daha sonra SEPETİM SAYFASINA giderek, sepetinizdeki ürünü ”2 adet” olarak güncelleyin. Sistem ikinci ürününüze otomatik %30 indirim uygulayacaktır. İndirim uygulandıktan sonra ‘Ödeme’ işlemine geçip, ister Havale/EFT ister Kredi Kartı/Banka Kartı ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kampanya katılım şartları bu sayfanın altında belirtilmiştir.

Beyaz Dal Darıımız Yerli Üretimdir, Boyları 22 cm ile 28 cm Arası Boylara Sahiptir, Dolu Tanelidir ve 2020 Mahsülüdür.

ürün-hainks-beyaz-dal-darı-1

Beyaz Dal Darı 5 KG + MultiVX Vitamin HEDİYE !

1 Adet 230 TL, İkincisi 230 TL 161 TL + Sepette EXTRA %3 İndirim

Üstelik, Kargo Bedava!

Bu kampanya dahilinde sipariş başına 1 adet Haink’s MultiVX 150 gram multivitamin HEDİYE olarak gönderilecektir. %30 indirimli olan ikinci 5 kg beyaz dal darı için hediye vitamin gönderilmeyecektir! ”Sepette %3 Extra İndirim” size tam olarak 11,73 TL EK İNDİRİM kazandıracaktır!

Hem İndirim Kazan

1 Adet 5 kg Beyaz Dal Darı aldığınızda, İkincisi %30 İNDİRİMLİ. Bu kampanyadan yararlanmak için, sepetinizde ikinci ürünü eklemeyi unutmayın!

Hem ParaPuan Kazan

Bu alışverişten elde edeceğiniz indirime ek olarak tamı tamına 3034 Para Puan Kazanıyorsunuz! Puanlarınızı güle-güle harcamanız dileği ile!

Sepette İndirim

”Sepet” sayfasında veya ”Ödeme” sayfasında ikinci 5 kg Beyaz Dal Darı  ilave olarak %3 EXTRA İndirim!

Hediye ParaPuan

Para Puan, internet sitemizdeki ürünleri satın alırken kullanabileceğiniz bir indirim yöntemidir.

Dal Darı Nedir?

Beyaz Dal Darı, Afrika, Hindistan yarımadası ve Doğu Asya’da geniş çapta tüketilen, birçok tür ve alt-türden oluşan bir tahıl türüdür. Dal darı glütensiz bir gıda olduğu için yüksek ekonomik değere de sahip. Dal darı son zamanlarda evcil hayvan olarak beslenen egzotik kafes kuşları tarafından da favori yiyecek olarak da tercih edilmekte. Bu tohumların içerdiği karbonhidrat ve proteinler, bir kuşa bir parça tam tahıllı ekmek vermeye eşdeğer. Yüksek kalori içeriği, stres altındaki kuşlar için iyi bir seçim haline geliyor. Kuş yetiştiriciliği yapan hobiciler için beyaz dal darı vazgeçilmezdir. Özellikle üretim döneminde anaç kuşlarını üremeye teşvik etmek amacı ile bol miktarda dal darı sunulur. Yavrular yuvadan uçtuktan sonraki ilk birkaç haftalık dönemde dal darı sunulmalıdır. Zira henüz tam bağımsız olmamışlardır ve diğer kuş yemlerini çok kolay tüketemezler.

Kampanya Şartları

Bu indirim kampanyası sadece 5 KG Beyaz Dal  Darı ürünü için geçerlidir. Bu kampanyadan dilediğiniz sayıda katılım sağlayabilirsiniz, katılım sınırlaması yoktur. Bu indirim kampanyası stoklarla sınırlıdır. Kampanya 20. 04. 2020  tarihinde gece saat 23.00 sona erecektir. Stokların bu tarihten önce tükenmesi halinde kampanya kendiliğinden sona erecektir.

Bay Kuş Kimdir?

Bay Kuş, Promosyon Kampanyaları ve İndirim Kuponları düzenleyen, Hediye Puan dağıtan bir Ajandır.İnternet Sitemizdeki Diğer İndirimler ile İlgileniyorsanız, Mutlaka