[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Haink’s Bio Boost tüm yavru-bebek kuşların beslenmesinde kullanılabilen, maksimum beslenmeyi garantileyen, özel içerikli elle besleme kuş mamasıdır.

Haink’s Bio Boost nasıl hazırlanır?

Haink’s Bio Boost elle besleme maması ılık su ilave edilerek hazırlanır. Mama – Su oranı yavru kuşların kaç günlük olduklarına bağlı olarak değişir. Yanda bulunan tablodan bakarak en ideal oranda kullanım elde edebilirsiniz.

Adım 1 – Temiz bir kaba Bio Boost elle besleme maması tabloda verilen miktarlarda ılık su ilave edilerek karıştırılır. Şebeke suyunda zararlı mikrop ve bakteri olma ihtimalini göz önünde bulundurarak, önceden kaynatılıp ılıtılan su veya kaynak suyu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Adım 2 – Karışımı kuvvetli bir şekilde karıştırılır, homojen ve akışkan bir lapa elde edilir.

Adım 3 – Hazırlanan karışımın ideal ısısı 36 – 39 ° C’ olmasına özen gösterin, karışımınız çok sıcak ise soğması için biraz bekleyin. İstenilen ısıya geldiğinde yeniden karıştırıp kullanın.

Dikkat edilmesi gereken hususlar

Karışım her kullanımdan önce taze olarak hazırlanmalıdır. Bu nedenle karışımınızı az miktarlarda hazırlayın ve beslemeden önce her zaman taze olarak hazırlayın!

Haink’s Bio Boost elle besleme maması sadece yavru kuşları beslemek için değil, beslenemeyen hasta kuşlarda da kullanılır. Tüm doğa ve kafes kuşlarının ihtiyaçlarına uygun içeriklere sahiptir, güvenle kullanılabilir.

Saklama Koşulları
  1. Ürünü kuru ve rutubetsiz yerde saklayınız. Sıcak ve soğuk havalardan etkilenmez, fakat nem ürünün küf veya mantar bağlamasına sebep olabilir.
  2. Ambalaj içerisine ıslak kaşık veya ölçek sokmayınız, her kullanımdan sonra ambalaj kapağını iyice kapattığınızdan emin olunuz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]elle besleme maması kullanımı[/vc_column_text][vc_separator type=”dotted”][vc_column_text]kuşlar için yavru maması[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]