Değerli kuşsever dostlar, dünya pet sektörünü yakından takip ediyor, gelişmeleri ve yeni trendleri ürünlerimize aktarıyoruz. Haink’s olarak tüm doğa, egzotik ve kafes kuşları sahipleri ile mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlamak için çalışıyoruz. Bunu başarmak ve başarmaya devam etmek için bizlerden başlayan ve nihai tüketicimiz olan kanatlı dostlarımıza kadar uzanan zincirdeki bütün tarafları memnun etmek için varız.

Haink’s olarak aşağıdaki alanlarda Türkiye’nin lider firması olarak anılmak en büyük hedeflerimizdendir.

  • Yüksek kaliteli evcil kuş yemi ve ek gıda üreticisi olmak
  • Yüksek müşteri memnuniyetine sahip marka haline gelmek
  • Kuş sahiplerinin çok sevdikleri dostları ile ömür boyu mutlu yaşamaları için samimiyetle çalışan bir firma haline gelmek

Haink’s Türkiye’de en iyi tanınan, en çok tercih edilen ve saygı duyulan evcil kuş yemi ve ek gıda ürünlerine sahip marka haline getirmek en büyük hedefimizdir. Yeni bir firma olarak, Haink’s markalı ürün yelpazemizi genişletiyoruz ve müşteri menuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

Sizlere daha iyi hizmet sunmak için, 2015 yarışma sezonu boyunca Haink’s ürünlerini birkaç yarışmaya ayağınıza kadar getirme kararı aldık. Sizlere tanışmak ve ürünlerimizi daha iyi tanıtabilmek için sizleri yarışma salonlarındaki standımıza bekliyoruz.

yarışmaHaink’s Yarışma Tur Takvimi

03 – 04 Ekim 2015 Manisa
24 – 25 Ekim 2015 Adana Cumhuriyet Kupası
28 – 29 Kasım 2015 Denizli
24 – 25 – 26 – 27 Aralık 2015 Ankara TKKKF Türkiye Finali