fbpx

nasıl bir farklılık yaratıyoruz

Kaliteli hammadde kullanarak, bunları doğru şekilde işleyerek, sağlıklı bir şekitle paketleyerek, besin değeri yüksek, premiyum ürünler tasarlayıp üretiyoruz.

advanced divider

Haink’s Güney Yem tesçilli markasıdır. 2014 yılında kurulan Güney Yem, faaliyetlerine Haink’s markası ile yola çıkmıştır. Yeni bir firma olmasına rağmen, Haink’s markalı ürün yelpazesi oldukça geniştir. Ürün portföyünde kafes kuşu besleme ve bakımı ile ilgili çeşitli ürün bulunduran Haink’s, satışlarının %100 kendi ürettiği yem ve yem katkılarından yapmaktadır.

Haink’s olarak tüm egzotik, doğa ve kafes kuşlarını, sahipleri ile mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlamak için çalışıyoruz. Bunu başarmak ve başarmaya devam etmek için bizden başlayan ve nihai tüketicimiz olan kanatlı dostlarımıza kadar uzanan zincirdeki bütün tarafları memnun etmek için varız. Haink’s Türkiye’de en çok tanınan ve tercih edilen, saygı duyulan evcil kuş yemi ve ek gıda ürünlerine markası haline getirmek en büyük hedefimizdir.
 • Premix İmalat Lideri

  Kaliteli hammadde kullanarak, bunları doğru şekilde işleyerek, besin değeri yüksek, premiyum ürünler tasarlayıp üretiyoruz.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Sağlamak için bizden başlayan ve nihai tüketicimiz olan kanatlı dostlarımıza uzanan zincirdeki bütün tarafları memnun ediyoruz.

 • Sadakat ve Dürüstlük

  Haink’s olarak tüm egzotik, doğa ve kafes kuşlarını, sahipleri ile mutlu ve sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlamak için çalışıyoruz.

prensiplerimiz

Değerlerimiz

 1. – Katma değer yaratarak evcil hayvan gıdası ve ihtiyaçları sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak.
 2. – Müşterilerimizin, tüketicilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak ve arttırmak.
 3. – Evcil hayvan sahiplerinin ve evcil hayvan sahibi olmak isteyenlerin bilinçlendirilmesi ve sevimli dostlarıyla mutlu zaman geçirmelerine katkıda bulunmak.
 4. – Çalışanlarımızın yeteneklerine yatırım yapmak.
 5. – Hızlı ve bir defada doğru kararlar almak.
 6. – Çağdaş bilgi sistemlerini kullanarak süreç verimliliklerimizi ve iletişimimizi geliştirmek.
 • Güvenilirlik

  Her zaman arkasında olduğumuz kaliteli ürün üretimini üstleniyoruz. Hesap verebilen, kanunlara saygılı bir yönetim anlayışına sahibiz.

 • Müşteri Odaklılık

  Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünlerin üretim ve dağıtımını, müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

 • Liderlik ve Yenilikçilik

  Sektördeki konumumuzu ilerletmek ve sektörü ileri taşımak için kendimizi, ürünlerimizi ve iş yapma süreçlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

advanced divider

Dünya pet sektörünü yakından takip ediyor, gelişmeleri ve yeni trendleri ürünlerimize aktarıyoruz!

Bizim için kafes kuşları dünyanın en iyi evcil hayvanları olmaktan çok daha öte. Bu nedenle misyonumuz, her gün hayatlarında olumlu bir etki yaratmaktır.