fbpx

Sitemizde Hediye Puan Kazanabilirsiniz!

hediye puan

Hediye Puan Türleri Nelerdir?

üye ol kazan

Üye Ol Kazan!

Sitemize üye olarak Para Puan kazanabilirsiniz. Para Puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde indirim almak için kullanabilirsiniz.

Yorum Yap Kazan!

Sitemizde ürünlere yorum yaparak Para Puan kazanabilirsiniz. Para Puanlarınızı alışverişlerinizde indirim almak için kullanabilirsiniz.

alışveriş yap kazan

Alışveriş Yap Kazan!

Sitemize Alışveriş Yaparak Para Puan kazanabilirsiniz. Para Puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde indirim almak için kullanabilirsiniz.

Hediye Para Puan Nedir ve Nasıl Çalışır?

Para Puan, internet sitemizdeki ürünleri satın alırken kullanabileceğiniz bir indirim yöntemidir. Para Puan kazanabilmeniz için öncelikle sitemize üye olmalısınız. Kazanılan Para Puan 4 Hafta boyunca geçerli olacağını unutmayınız! 

indirim kazan

Siteye Üye Ol, 1000 Puan Kazan!

Hediye Para Puan kazanabilmeniz için öncelikle sitemize bir hesabınız olması gerekli. Henüz bir müşteri hesabınız yoksa, hemen üye olmalısınız. Üye olduktan sonra sistem 'Hoş Geldiniz' hediyesi olarak hesabınıza 1000 Para Puan otomatik olarak yükler. Bu para puanlarınızı alışveriş yaparken indirim almak için kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizde dilerseniz mevcut para puan bakiyenizin tamamını, veya bir kısmını kullanabilirsiniz. Kazanılan Para Puan 4 Hafta boyunca geçerli olacağını unutmayınız!  

Ürün Yorumu Yap, 250 Puan Kazan!

Para Puan elde etmenin diğer bir yolu, ürün sayfalarında bulunan 'İNCELEME' kısmında ürün hakkında yapacağınız ''ürün yorumu''dur. Puan kazanmak için dilediğiniz ürün altına, dilediğiniz sayıda yorum yapabilirsiniz. Daha önce yorum yapmış kişilerin yorumlarına 'yanıt' vererek de yorum yapabilirsiniz. Böylece hem Para Puan kazanırsınız, hem de diğer müşterilerin deneyimleri hakkında cevap alarak etkileşim sağlayabilirsiniz. Yorumlar 'moderatör' tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra yayımlanacaktır, ve Para Puanınız ancak ondan sonra hesabınıza eklenecektir. Onaylanmış her yorum için 250 Para Puan kazanırsınız!

indirimli satış

Alışveriş Yap, Çok Puan Kazan!

Hediye Para Puan kazanmanın en güzel yöntemi ise Alışveriş. Yaptığınız tüm alışverişlerden, ürün miktar ve tutarına göre Para Puan kazanırsınız. Kazandığınız bu puanlar hesabınızda bulunan diğer para puanlara eklenir ve bir sonraki alışverişinizde indirim almak için değerlendirebilirsiniz. Bu yöntem ile elde ettiğiniz puanlar 4 Hafta Boyunca geçerli olmaktadır. Buna göre gelecek sefer yapacağınız alışverişinizi hediye puanlarınızı da hesaba katarak ne  kadar indirim alabileceğinizi tahmin edebilir, bütçe ayarlamanızı ona göre yapabilirsiniz. İyi Alışverişler Dileriz!

Sitemizde Mevcut Olan Diğer İndirimler

advanced divider
kalsiyum ve d3 vitamini

CalciD Kalsiyum ve D3 Vitamini Takviyesi 200gr

86.00 TL   78.00 TL

BioZinc Biotin ve Çinko Tüy Gelişimi Vitamini 100gr

94.00 TL   86.00 TL

BioDex Kuşlar İçin Elektrolit Takviyesi 200gr

73.00 TL   67.00 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Tabi ki biriktirebilirsiniz, fakat 4 hafta içinde kullanılmayan para puanlar otomatik olarak sistemden silinir. Örneğin, bu gün kazandığınız para puan miktarı, hesabınızda önceden kalma para puana (varsa) eklenir ve birlikte kullanılabilir. Fakat indirim için kullanılmadığı taktirde 4 hafta sonunda hesabınızdan otomatik olarak silinir.

Hayır, ne yazık  ki bu mümkün değil. Elde ettiğiniz Para Puanlarınızı sadece kendiniz kullanabilirsiniz. Eğer hesabınızda puanınız mevcut ise, ve kullanmak istemiyorsanız bir şey yapmanıza gerek yoktur. 4 hafta sonunda kullanılamayan puanlar hesabınızdan otomatik olarak sistem tarafından silinmektedir.

Para Puan kullanımı sınırlaması yoktur. Eğer hesabınızda hediye puanınız varsa, sınırlama olmaksızın istediğiniz alışveriş miktarında Sepet veya Ödeme Sayfasında  indirim almak için, dilediğiniz miktarda Para Puan kullanabilirsiniz.