fbpx
KAÇIRILMAYACAK

İNDİRİM FIRSATI

yumurta doluluk oranı katkısı

İyi Bayramlar

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız Mübarek Olsun!

advanced divider

ŞEKER BAYRAMINA ÖZEL, ŞEKER TADINDA KAMPANYA!

Hem İndirim Kazanın

1 Adet NutriMax aldığınızda, İkincisi sadece yarı fiyatına. Bu kampanyadan yararlanmak için, sepetinizde ikinci ürünü eklemeyi unutmayın!

Hem Puan Kazananın

Bu alışverişten elde edeceğiniz indirime ek olarak tamı tamına 720 Para Puan Kazanıyorsunuz!

Sepette İndirim

”Sepet” sayfasında veya ”Ödeme” sayfasında ikinci NutriMax  tam olarak %50 İndirimli!

Hediye Puan

Para Puan, internet sitemizdeki ürünleri satın alırken kullanabileceğiniz bir indirim yöntemidir.

NutriMax Sıradan Bir Mama Katkısı Değildir

Kaliteli Hammadde
Esansiyel Yağ Asitleri
Güçlü Bağşıklık Sistemi
Zengin Protein Çeşitliliği
Tam ve Dengeli Beslenme
Renklendirici İçermez
advanced divider

Mutlu Bayramlar Kampanyası

Mutlu Bayramlar Kampanyası Başladı! Kampanyadan yararlanmak için altta bulunan NutriMax ürününü sepete eklemelisiniz. Sepetinize eklenen ürün 1 adet olrak eklenecektir. Daha sonra SEPETİM SAYFASINA giderek, sepetinizdeki ürünü ”2 adet” olarak güncelleyin. Sistem ikinci ürününüze otomatik %50 indirim uygulayacaktır. İndirim uygulandıktan sonra ‘Ödeme’ işlemine geçip ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Kampanya katılım şartları bu sayfanın altında belirtilmiştir.

yumurta doluluk oranı katkısı

Haink’s NutriMax 200gr

Yumurta Doluluk Oranı Arttırma Katkısı

1 Adet 60 TL, İkincisi 60 TL 30TL

NutriMax Benzersiz İçeriği

NUTRIMAX peptidoglükan içerir, bu beta-glükanlar önemli ölçüde enfeksiyonlara karşı direnç sağlar ve iyileştirir. Teknik açıdan dengeli olan bileşimi, yumurta sarısının etkin bir şekilde yeniden emilimini tetikler ve yumurtanın sarısında kalıntı enfeksiyon vakalarını azaltır. Bu esas olarak, daha iyi yumurta sarısı rezorpsiyonu ve iç organların (karaciğer, kursak – bağırsak, pankreas) daha iyi gelişmesi için bilimsel olarak geliştirilmiş çok özel fruktooligosakkaritlerden (F.O.S.) kaynaklanmaktadır.

NUTRIMAX doymamış yağlar, ve linoleik asit ile gama linolenik asit gibi doğru miktarda esansiyel yağ asitleri içerir. Bu yağlar, üreme için önemli olan hormonları içerir, fakat birçok ticari kuş maması üreticisi firmalar tarafından ihmal edilmekte, bu hormonlar doğurganlığı önemli ölçüde geliştirir, optimal cilt ve tüy yapısı için de gerekliler. Yağ içeriği genç kuşların en iyi şekilde büyümesini garanti eder, ancak yetişkin kuşlarda obeziteyi önler.

NUTRIMAX içindeki Proteinler kolay sindirebilir (L formunda) ve gerekli amino asitleri içerir -Alanin, Arginin, Karnitin, Sistin, Fenilalanin, Histidin, izolüsin, Prolin, Serin, Treonin, Tryptophan, Lösin, Tirozin, Lizin, Metiyonin, Sistin, Valin, Aspartik asit ve Glutamik asit cömert miktarlarda eklenmiştir, bu proteinler büyüme ve iyi tüyü yapısı için önemli yapı taşlarıdır.

NutriMax Nedir?

Haink’s NutriMax Yumurta Doluluk Oranı Arttırma Katkısı özellikle doğa ve kafes kuşlarında daha iyi yumurta sarısı rezorpsiyonu, iç organların daha iyi gelişmesi ve kaliteli tüy yapısı için önemli amino asitler sağlaması amacı ile üretilmiştir. Haink’s Nutri Max tatlandırıcı ve aroma verici kimyasallar içermeyen, %100 doğal bir üründür, kuşlar için ekstra protein, vitamin ve mineral takviyesi sağlar. Yetişkin kuşlarda ekstra kondisyon ve yüksek doğurganlık sağlar. Kuşlarınızı tip-top üreme durumuna getirin, verim ve üreme sonuçlarını iyileştirin.

Kampanya Şartları

Bu indirim kampanyası sadece NutriMax Yumurta Doluluk Orani Katkısı için geçerlidir. Bu kampanyadan dilediğiniz sayıda katılım sağlayabilirsiniz, katılım sınırlaması yoktur. Bu indirim kampanyası 30. 05. 2020 tarihinde sona erecektir.

Bay Kuş Kimdir?

Bay Kuş, Promosyon Kampanyaları ve İndirim Kuponları düzenleyen, Hediye Puan dağıtan bir Ajandır.İnternet Sitemizdeki Diğer İndirimler ile İlgileniyorsanız, Mutlaka